Обращение

 

 
 

 

 

МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ОФІЦЕРІВ СПЕЦІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПО БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ

«ЦЕНТР»

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, члени Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» — ветерани спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю та інших силових структур правоохоронних органів, спеціальних служб і збройних сил, давали Присягу на вірність НАРОДУ і нікому більше. Впевнені, що справжні офіцери зобов'язані стояти на такій позиції завжди.

 

Події останніх днів в Столиці України та інших містах України, пов'язані із застосуванням силових підрозділів МВС України, особливо спецпідрозділу «Беркут», проти МИРНИХ ЛЮДЕЙ — обурило нас до межі

 

 Практика показує, що всіма військовими, зрештою, командують цивільні особи, які вважають себе політиками, а вони не завжди пристойні люди.

 

Цього разу ці жорстокі та цинічні ляльководи явно «переборщили», використавши спецпідрозділ «Беркут» на Майдані, в Києві, в якості відомого в народі «одноразового виробу».

 

Ці свідомі дії «керманичів» знизили і без того вже низький рівень довіри громадян до української міліції практично до нуля. «Підставили» навіть своїх — «донецьких». Хто завтра буде самовіддано виконувати свій службовий обов'язок? Це зараз велике питання!

 

Аналізуючи ж безпосередні дії багатьох співробітників спецпідрозділів «Беркут», а відеоматеріалів у ЗМІ маса, можна реально засумніватися в їх психічному здоров'ї, навіть з сомалійськими піратами наші зарубіжні колеги обходяться більш цивілізовано, ніж вони з громадянами незалежної України. А чого варта практика прикриватися «хлопчаками» з внутрішніх військ?

 

Таким чином, для нас, людей, які багато років носили погони, та й зараз не на відпочинку, цілком очевидно, що останні дії «Беркута» на Майдані поставили жирний хрест на майбутньому цих спецпідрозділів, перекресливши все те позитивне, яке було під час їх реальної участі в справжній боротьбі із злочинністю.

 

Окремо потрібно зупинитися на «супертехнології» із застосуванням «тітушек». Це нова, навіть для колишньої НКВД, тема. Органи управління системою «тітушек» явно перебувають за межами МВС, але міліція і в цій грі знову на підтанцьовці.

 

 Знімаємо капелюха перед молодими співробітниками міліції низових ланок по всій країні, які в цих складних умовах, не маючи достатньої мотивації, сумлінно і самовіддано несуть службу по боротьбі з злочинністю, захищаючи простих людей.                                                                                              

 

03 грудня 2013 року

Рада Міжнародної асоціації "ЦЕНТР"