26 березня – День внутрішніх військ України

Безымянный26 березня – День внутрішніх військ України.

 Шановні ветерани кожен ваш день був охоплений однією турботою — як захистити країну. Ми не станемо перерахувати ваші заслуги, просто скажемо, що вдячні вам усім серцем за вашу службу в ім’я народу України.

Усіх ветеранів ВВ України вітаємо  з Днем внутрішніх військ!

26 березня – День Національної гвардії України

Безымянный26 березня – День Національної гвардії України.   

 Бійці відродженої «Майданом Гідності» Нацгвардії з першого дня російської агресії воюють на Донбасі.

Поздоровляємо гвардійців України з  Другою річницею оновленої історії бойового підрозділу захисників Землі Української та її Народу!

25 березня – 24 роки Службі безпеки України

Безымянный 125 березня – 24 роки Службі безпеки України.   

 

Бажаємо Службі безпеки України в ході реформування позбутися невластивих спецслужбі функцій, які дублюють інші правоохоронні органи і посилити такі спеціальні напрямки, як інформаційна безпека, захист демократичних цінностей, захист громадян України, які виконують свою миротворчу місію в гарячих точках світу. Також підтримуємо бажання Служби стати дійсно відкритою у співпраці з громадянами, громадськими об’єднаннями громадян України і стати прозорою для демократичного цивільного контролю.

 

Успіху Службі в повному реформуванні в контексті побудови істинно демократичного суспільства України!

Прес-конференція Миколи Маломужа «Що чекає Україну?Реальні загрози та можливі сценарії розпаду країни»

Маломуж17 березня 2016 року в Інформаційній агенції України «УКРІНФОРМ», за участю представників Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР», відбулася прес-конференція Голови Вищої ради Народних зборів України, генерала армії України, Голови Служби зовнішньої розвідки України 2005-2010р.р. Маломужа Миколи Григоровича на тему: «Що чекає Україну? Реальні загрози та можливі сценарії розпаду країни».

 

Вперше була оприлюднена  важлива інформація дійсного стану нашої країни та найближчих планів Росії й провідних  країн світу відносно України. Були озвучені реальні сценарії розвитку подій щодо України.

DSCN8282   DSCN8283 DSCN8284    
DSCN8315DSCN8319 

                                                                                       

 

 

Повний відеозапис прес-конференції та фото можна переглянути на сайті Агенції «УКРІНФОРМ»: www.ukrinform.ua в розділі «Конференції» під заголовком «Що чекає Україну?» за датою 17.03.2016 року.

Безымянный

16 березня 2016 року виповнюється 79 років Службі БХСС МВС СРСР 

Вітаємо всіх чесних борців за збереження соціалістичної власності! Правда, її все-таки не зберегли і ваші колишні клієнти розікрали ее, але вже за часів незалежної України. 

Любі жінки! Рада Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» щиро і сердечно вітає Вас із весняним святом – 8 березня.

8-1

Любі жінки!

Рада Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» щиро і сердечно вітає Вас із весняним святом – 8 березня.

Незважаючи на вкрай тяжкі часи в житті українського народу та намагання деяких наших «реформаторів» скасувати святкування Вашого весняного свята, ми бажаємо щоб кожен Ваш день був сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Також бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

4 БЕРЕЗНЯ — ДЕНЬ МІЛІЦІЇ РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

 

Безымянный4 БЕРЕЗНЯ — ДЕНЬ МІЛІЦІЇ РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

Віншуем калег з Днём міліцыі Рэспублікі Беларусь!

Сподіваємося, що словянське братерство, православна єдність і просто добросусідське відношення  це не пусті слова в Білорусі. Позитивно оцінюємо поки-що безрезультативні намагання білоруського керівництва надати посильну допомогу Україні в ліквідації нападів гегемонізма у розбушувавшогося керівництва Росії.

 

Блог Олександра Давиденка

Блог Олександра Давиденка

02 лютого 2016 року

 

РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА ОСТАТОЧНОГО РУЙНУВАННЯ ПРАВООХОРОННОЇ СИСТЕМИ, ЯК НАСЛІДОК НЕПРОФЕСІЙНИХ  ТА НАВІТЬ ДЕСТРУКТИВНИХ РЕФОРМ В УКРАЇНІ

 

 В результаті вкрай непрофесійної «реформи» МВС України наша Держава практично перестала виконувати у повному обсязі одну з своїх основних конституційних функцій — боротьби зі злочинністю.

Як наслідок основна маса громадян залишилась без правоохоронного захисту. Зараз якість оперативно-слідчої діяльності органів внутрішніх справ залежить виключно від порядності і відповідального відношення окремих співробітників до виконання своїх службових обов’язків, але нажаль такі якості не є притаманними всім правоохоронцям та і ситуація, яка склалася з переатестацією особового складу міліції – поліції явно не додає їм в цьому наснаги.

519a02774a98c

Показники боротьби зі злочинністю, статистичні дані про яку саме перед початком цієї «реформи» були чомусь засекречені, погіршились навіть не в рази, а на порядок. Особливо тяжкі та замовні злочини практично не розкриваються, а про їх попередження та профілактику вже й мова не йде.

PR – трюк з «комсомольським» набором в ряди оперативних співробітників та слідчих, на кшалт широко розрекламованої компанії по створенню Патрульної служби, тут не спрацьовує. Робота «оперів» та «слідаків» інколи буває на грані мистецтва, і цьому точно неможливо навчити за два – три місяці за схемою «взліт – посадка».

Ще одна новація, у нас стало модним працевлаштовувати на вищі посади нової поліції іноземних громадян, в основному з Кавказу, які, нажаль, не мають відповідної освіти, підготовки і досвіду, слабо відчувають український менталітет та взагалі не знаються на криміногенній ситуації в чужій для них Державі і говорять тільки «піонерськими» лозунгами.

Чомусь геть забуті сотні, а може й тисячі співробітників міліції які вже в роки незалежності України пройшли супер підготовку в ведучих правоохоронних відомствах світу – ФБР США, Канадській Королівській гірській поліції, Британському «Скотленд Ярду», Італійській ДІА, Інтерполі та в багатьох інших поважних та авторитетних організаціях. Деякі навіть викладали та очолювали академії поліції ОБСЄ, наприклад на території країн бувшої Югославії, саме в дуже непрості часи. Вже не згадуємо про офіцерів – правоохоронців, які роками виконували досить небезпечні миротворчі поліцейські функції в десятках країн світу та навчали місцевих силовиків.

Але хтось безальтернативно постановив, що грузинська модель є найкращою, хоча її взагалі мало хто вивчав.

Анекдотичною, але зовсім не веселою була ситуація з потужними вказівками Прем’єр-міністра нашої дивної країни щодо активізації боротьби з організованою злочинністю, які він особисто дав комусь по телевізору зразу після того коли його люди знищили єдину структуру в тій же країні — ГУБОЗ МВС, що і була «заточена» для боротьби з цим злом. Коментарі тут зайві!

Окремо треба зупинитися ще на одній заплутаній історії – створення ДБР –Державного бюро розслідувань України. По — перше, по аналогії з АКБ це буде ще той марафон, доки це Бюро запрацює, а от PR – вкид прямо від першої особи вже пішов. По – друге, у наявності дві правди – в Законі про це Бюро написано, що це орган по боротьбі зі злочинними організаціями та організованою злочинністю, але 95% правоохоронців, співробітників прокуратури, а особливо політиків вважають що це аналог російського Слідчого комітету, який славиться, в тій зараз недружній країні, особливою корумпованістю та працею на заказ влади. І тому, в підтвердження цього нерозуміння проблеми, ідуть баталії про те, що ж буде робити прокуратура без слідства? А при чому тут ДБР?

Таке враження, що всі вищі і правоохоронні органи Держави перепрофілювалися в PR – агентства і практично не мають інших функцій.

Тому, поки ще не пізно пропонуємо, в цілях порятунку правоохоронної системи :

— негайно відправити у відставку весь вищий керівний склад МВС України;

— законодавчо заборонити призначення на вищі керівні посади в правоохоронних органах та спеціальних службах іноземців, з можливістю їх використання виключно в якості радників, без владних повноважень;

— забезпечити участь у реформуванні органів МВС та інших силових структур, а особливо у створенні та розвитку Державного бюро розслідувань України — представників фахових, профільних громадських організацій.