Шановні колеги!

З нагоди світлого величного християнського свята – Воскресіння Христового, прийміть сердечні вітання та найкращі побажання міцного здоров’я, добра та Божого благословення.

Нехай цей день об’єднує всіх нас навколо християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до  ближнього.

Хай диво Христового воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця, а переможний дух надії додає Вам сил, енергії для добрих і корисних справ на благо України!

Христос Воскрес!

З повагою,

Рада Асоціації «ЦЕНТР»

1334430990 

Народні збори України за кардинальні зміни суспільних відносин

27 квітня 2016 року о 14.00 годині в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція голови Вищої ради Народних зборів України Маломужа Миколи Григоровича та голів обласних громад Народних зборів України.

 

Тема прес-конференції: «Народні збори України у боротьбі за кардинальну зміну суспільних відносин в інтересах людини та прогресивний розвиток країни».

 

На прес-конференції за участю відомих громадських діячів,  голів обласних громад Народних зборів України та Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР» були розглянуті сценарії розвитку подій в Україні.

Підсумкові матеріали:

— Рада громад України заявила про свої вимоги до влади.

— Рада громад України вимагає від влади зупинити продаж земель і розказати, куди направляються кошти, сплачені за комунальні послуги.

 

Безымянный

 

Підсумкові матеріали та відео з прес-конференції можна подивитись у розділі «Новини Укрінформ», «Прес-конференції» (www.ukrinform.ua) 

Пятнадцята ювілейна конференція Асоціації «ЦЕНТР»

23 квітня 2016 року в місті Києві відбулася П’ятнадцята ювілейна річна підсумкова звітно-виборча конференція Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР»

 

У роботі Конференції прийняв участь лідер Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю генерал армії України Маломуж Микола Григорович, лідер Вищої Ради Народних зборів України.

 

За підсумками конференції президентом Асоціації делегати обрали Давиденка Олександра Григоровича, підполковника міліції, екс. заступника начальника УБОЗ УМВС України в Дніпропетровській області, екс. помічника Прем’єр-міністра України.

 

За Порядком денним Конференції були проведені вибори Ради Асоціації «ЦЕНТР», Ревізійної комісії, Ради старійшин, Інтернаціонального координаційного бюро Асоціації «ЦЕНТР». Була сформована оновлена Президентська рада Асоціації, також делегати затвердили «Основні напрямки діяльності Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР» на 2015 – 2016 роки».

 

В ознаменування 15- річного ювілею ряд керівників Асоціації та її Регіональних підрозділів були нагороджені відзнакою Асоціації — медаллю «15 років Міжнародної асоціації «ЦЕНТР». Медаль за номером 1 була закріплена на Прапорі Асоціації.

Безымянный

 

 

ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ!

ВІТАЄМО ВАС З ПОВНОЛІТТЯМ

МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ «ЦЕНТР».

СЬОГОДНІ НАМ ВИПОВНИЛОСЯ 16-ть РОКІВ.

ПЕРЕДАВАЙТЕ ВІТАННЯ ВСІМ, ХТО МАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ.

 

З ПОВАГОЮ, ЦЕНТР

ДАВИДЕНКО: РЕФОРМУ В МВС РОБЛЯТЬ НЕ ПРОФЕСІОНАЛИ — В ПЕРШУ ЧЕРГУ АВАКОВ І ГРУЗИНИ

Інтерв’ю Президента Міжнародної асоціації офіцерів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Олександра Давиденка  щодо реформи національної поліції для інтернет видання «Правда».

Детальніше дивіться за адресою: http://pravda.press/video/detail.php?element_id=22283

Маломуж розповів, чому провалилася реформа поліції

Безымянный 1Головна задача реформованої поліції якісно боротися з тяжкими та особливо тяжкими злочинами, такими як пограбування людей,  незаконний обіг зброї, діяльність ОЗГ та інші.

 По це в ексклюзивному коментарі Інформаційному агентству «Правда» розповів  Голова служби зовнішньої розвідки України (2005-2010рр) Микола Маломуж.

 «Їхати по центральних вулиця на автомобілях з блимавками — це ніщо, злочинці в іншому місці, на притонах, планують операції, проводять відповідну систему підготовки, добувають зброю, грабують людей, оце там повинна бути поліція, але там повинна бути кваліфікована поліція»,- сказав він.

 За його словами, формуванню нової злочинної ситуації в Україні дуже посприяла не кваліфікована, не підготовлена атестація нової поліції.

 Він додав, що абсурд в тому, що поліцейські не виконують своїх функцій, тому що з одного боку вони бояться, з другого – непрофесійні, з третього боку в них немає, відповідно, глибокої оперативної, юридичної, а тим більше практичної підготовки. Система боротьби з організованою злочинністю вона знецінена повністю, за рахунок так званих реформ поліції.

 

Джерело:   Інформаційне агентство «ПРАВДА».

 

11.04. 2016 року.

СТВОРЕННЯ МІСЦЕВОГО ОСЕРЕДКУ НАРОДНИХ ЗБОРІВ УКРАЇНИ В М. ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК

Як зазначає інтернет-видання «Кстати+», 7 квітня 2016 року в м. Дніпродзержинськ відбулося засідання по створенню місцевого осередку Народних зборів України, за участю представників Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР».

Детальніше дивіться за адресою: http://kstati.dp.ua/content/lidery-narodnogo-sobraniya-ukrainy-v-dneprodzerzhinske-video

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ВИЩОЇ РАДИ НАРОДНИХ ЗБОРІВ УКРАЇНИ

6 квітня 2016 року у місті Віта-Почтова Київської області, за участю Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР», відбулося засідання Круглого столу Вищої Ради Народних зборів України.

 

Учасниками Круглого столу предметно обговорювалися пошуки дійових шляхів подолання кризових явищ в Україні та виходу на сталий людський розвиток.

 

Було прийнято рішення про утворення при Вищій Раді Народних зборів України Народного Комітету з питань подолання кризи в Україні та виходу на сталий людський розвиток.

Детальніше на телеканалі «Столиця»: http://stolica-ua.com/telekompanija-stolica/vlada-gromada/kruglii-st-l-narodn-zbori-vrjatuyut-ukra-8214.html

DSCN8332

DSCN8334DSCN8336

 

DSCN8338DSCN8340DSCN8408

 

 

 

 

DSCN8381DSCN8412DSCN8415

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCN8407DSCN8328

Безымянный2 В ніч з 04 на 05 квітня 2016 року, не доживши майже півроку  до  свого  50-ти  річного  ювілею, раптово пішов з життя наш друг, директор Артемівського міського відділення  Міжнародної   асоціації  «ЦЕНТР» —  «ЦЕНТР-БАХМУТ», керівник Артемівської міської в Донецькій області організації Української Партії Честі, майор міліції Сінько Сергій Олексійович.

Центральний апарат Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» та Секретаріат Партії Честі висловлює щире співчуття його рідним і близьким з приводу тяжкої їх втрати.

Поховання Сергія Олексійовича відбудеться 07 квітня 2016 року.

Земля йому пухом й Царство Небесне.

Контактний телефон організаторів похорон: 095-199-51-36.

 

Центральний апарат Міжнародної асоціації «ЦЕНТР»,

Секретаріат Партії Честі

05 квітня 2016 року.

 

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ВИЩОЇ РАДИ НАРОДНИХ ЗБОРІВ МАЛОМУЖА М.Г. ДО НАРОДУ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

 

 

Український народ та міжнародна спільнота шоковані інформацією, отриманою від авторитетних міжнародних організацій щодо незадекларованих офшорних компаній Президента України Петра Порошенка.

 

Оприлюднені матеріали наочно свідчать, що корупція в Україні дійшла до найвищого рівня. Сьогодні стає зрозумілим, чому Президент України тримає на посаді голову Національного Банку України Гонтареву В О., яка теж засвітилася у документах панамських офшорів.

 

Втрачена остання надія на П. Порошенка, який не виконав свої конституційні обов’язки та зобов’язання перед Українським народом.

 

Українському суспільству кинутий безпрецедентний виклик. Таке терпіти далі неможливо.

 

Закликаю усіх людей доброї волі об’єднатися навколо народної ініціативи про негайну відставку Президента України.

 

Від імені Народних зборів України вимагаю від Петра Порошенка відповідно до європейських норм політичної та моральної етики прийняти рішення про відставку з посади Президента України.

 

 

Голова Вищої Ради Народних Зборів України,

генерал армії України    

Микола Маломуж