Маломуж розповів, чому провалилася реформа поліції

Безымянный 1Головна задача реформованої поліції якісно боротися з тяжкими та особливо тяжкими злочинами, такими як пограбування людей,  незаконний обіг зброї, діяльність ОЗГ та інші.

 По це в ексклюзивному коментарі Інформаційному агентству «Правда» розповів  Голова служби зовнішньої розвідки України (2005-2010рр) Микола Маломуж.

 «Їхати по центральних вулиця на автомобілях з блимавками — це ніщо, злочинці в іншому місці, на притонах, планують операції, проводять відповідну систему підготовки, добувають зброю, грабують людей, оце там повинна бути поліція, але там повинна бути кваліфікована поліція»,- сказав він.

 За його словами, формуванню нової злочинної ситуації в Україні дуже посприяла не кваліфікована, не підготовлена атестація нової поліції.

 Він додав, що абсурд в тому, що поліцейські не виконують своїх функцій, тому що з одного боку вони бояться, з другого – непрофесійні, з третього боку в них немає, відповідно, глибокої оперативної, юридичної, а тим більше практичної підготовки. Система боротьби з організованою злочинністю вона знецінена повністю, за рахунок так званих реформ поліції.

 

Джерело:   Інформаційне агентство «ПРАВДА».

 

11.04. 2016 року.