Социальні програми

Соціальні програми – один з пріоритетних напрямків діяльності Міжнародної асоціації «ЦЕНТР».

Щоденна робота, спрямована на вирішення соціальних проблем членів Асоціації виражається в наступному:

– надання консультацій діючим співробітникам правоохоронних органів перед їх виходом на пенсію;

– працевлаштування в апарати підрозділів Асоціації різного рівня на підприємства, засновані на власності підрозділів Асоціації, на підприємства

– колективні члени Асоціації і підприємства-партнери Асоціації (на даний момент працевлаштовано більше 1000 осіб);

– надання фінансової допомоги членам Асоціації в екстрених медичних випадках (термінові операції, протезування і т.п.);

– надання фінансово-матеріальної допомоги сім’ям померлих членів Асоціації, участь в траурних заходах (на жаль мають місце і такі події) і т.п.

Одним з головних напрямків системної діяльності Асоціації є соціальні акції для сімей загиблих співробітників спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю.

Під «Соціальною акцією» розуміється організація VIP – заходу для дітей і дружин (інколи матерів) загиблих співробітників спеціальних підрозділів, а також сімей померлих членів Асоціації, як на курортах України, так і за кордоном.

Ці заходи, як правило, проводяться два рази на рік – в основному літом і зимою, протягом 10-14 днів і включають в себе оздоровчі процедури, екскурсії, культурні програми з обов’язковими елементами патріотичного виховання молоді.

Починаючи з 2001 року і до сьогодні Асоціацією «ЦЕНТР» проведено уже 14 таких акцій, 5-ть з них – закордонні і 7-м — міжнародні. Поки що нам вдалося задіяти в цих акціях членів сімей загиблих співробітників з України, Росії, Молдови і Білорусі. Але робота з розширення географії цієї діяльності триває разом з МВС відповідних країн.

Особливою темою для Асоціації «ЦЕНТР» є проект створення на її базі Міжнародного центра реабілітації дітей загиблих офіцерів.

Це наша спроба системного, комплексного підходу Асоціації до проблем дітей загиблих військовослужбовців, співробітників і працівників всіх військових і воєнізованих формувань, враховуючи освітні, патріотичні, соціальні, оздоровчі, антикорупційні та інші подібні аспекти з використанням можливостей держави і громадських організацій, в т.ч. міжнародних і благодійних, а також окремих меценатів та спонсорів.